Jak Duda koronawirusem wygrywa wybory?

Pewnie czytaliście sondaże dające Dudzie zwycięstwo w pierwszej turze. Czy to prawda?  Jeśli wyjechaliście za duże miasto, to na każdym płocie na wsi wisi Duda. Koronawirus? Dudzie rośnie. Dlaczego?

 

Kryzys zawsze pomaga niedemokratycznym rządom

To naturalny efekt. Źle się dzieje? „Silny” rząd nawet jeśli robi głupoty, a pręży muskuły, zyskuje. Ludzie w takich sytuacjach chcą widzieć silną władzę, a Duda to gwarancja trzymania za mordę przez PiS.

Przypominam – rok temu przy pomocy „Świnia+” Kaczyński wywołał strajk nauczycieli.

Następnie efektownie ich pokonał i tym sposobem zagwarantował sobie zwycięstwo w wyborach do EU i potem do Sejmu. A w kwietniu już wydawało się, że to początek końca PiS. Nawet trolle się pochowały i złagodniały. Pokaz siły w sytuacji wywołanego przez siebie chaosu był niezwykle skuteczny dla ich wyborców. Zapłacili nauczyciele, uczniowie i my wszycy – ich rodzice.

 

Ich koronawirus nie dotyka

Na razie (stan na wtorek 25.03) terenów poza dużymi miastami koronawirus specjalnie nie dotknął. Dzieciaki nie poszły do szkoły? To w gospodarce pomogą. Do lekarza oni rzadko chodzą, więc nie odczuwają tak bardzo ani odwołania planowych operacji, ani zamykania przychodni. Ten kryzys medyczny na razie uderzył w większe miasta.

Zresztą, niech dochtory harują i chorują, od tego są. W końcu do roboty się wezmą. Jak nauczycieli, za ryj i niech zapie*dalają za miskę ryżu, wykształciuchy.

Dlatego taką furię PiS wywołała wypowiedź pielęgniarki z Nowego Targu, dlatego posunęli Krynicką z Łomży, bo pokazały, że za chwilę korona dotrze do szpitali powiatowych i zrobi w nich rzeźnię. Jaką? Jak będziemy umierać z powodu COVID-19 – ano umierać będą pacjenci na SOR, na zawały, ofiary wypadków, ICH dzieci i wtedy jaja się skończą.

Dlatego wprowadzono zakaz opuszczania domów. Dlaczego? Żeby na prowincji nie gromadzono się na procesje, Niedziele Palmowe, Drogi Krzyżowe, Rezurekcje i przygotowania do Pierwszej Komunii. Inaczej wirus z całą siłą uderzyłby w wyborców PiS, a nie tylko w wielkie miasta. I to tuż przed wyborami.

 

Panika i dezinformacje pomagają PiS

Jeśli rozsiewasz paniczne wiadomości o korona wirusie to pomagasz PiS. Dlaczego? Bo ludzie dość szybko widzą kontrast między „tym strasznym, tam we Włoszech lub Hiszpanii”, a tym jak super jest w Polsce PiS. Dlatego rząd uniemożliwia testy. Dlatego kłamią.  I wy opanujcie się z panikowaniem.

 

Tarcza DudaOni na razie na kornawirusie nie tracą

Jak pokazują statystyki brytyjskie (i pewne dane z Niemiec, polskich danych nie ma, zresztą u nas nie ma inflacji, prawda?) to sektor wiejski na koronawirusie korzysta. Żywność idzie jak woda. Drożeje. Kasy więcej. Nie ma gdzie jej wydawać, bo w miastach galerie handlowe zamknięte. Robotnicy najemni o pracę się boją i biorą zarobki w polu jakie są. Wieś póki co się bogaci.

Dlatego ich wali “tarcza anytkryzysowa” bo nawet jeśli mają działalność, to kuzyn leśnik czy inny u koryta im zginąć nie da.

Dopiero niedawno zrozumiałem, dlaczego Ci ludzie PiS go popierają. Taki wpis pisiora “Do „gorszego sortu” się nie wybieram bo to zgraja zakompleksionych lemingów”. 

Dla nich na prawdę  okazaliśmy się frajerami na potęgę. U władzy byli “nasi” a my goowno z tego mieliśmy. Bo zamiast napchać kieszenie jak oni, daliśmy się wy*ymać na emeryturach, żeby było z czego dopłacać “ich” rolnikom, górnikom, Kościołowi.

Lemingi jesteśmy. Więc teraz oni popierają Dudę. Nie chcą być w klubie frajerów.

Oni naprawdę wierzą w  Parodia Hymnu Unii w Kuby Sienkiewicza.

 

Wygrać wybory

Rząd manewruje by do 10 maja ich wyborcy nie odczuli bólu koronawirusa. Potem ch*.

Przecież PiS wyhodował rzeszę wiernych głosujących, którym bez PiS będzie gorzej. I dla których nasz demokracja to goowno. Ale na koniec, to WSZYSCY zadecydujemy.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply